Клас 2
Загалом до 2 класу належать фарби, політури, лаки та інші препарати, які використовуються як покриття для декоративних або захисних цілей. Деякі покриття віднесено до інших класів, крім 2 класу, тобто найбільш значною групою є будівельні покриття, що належать до 19 класу, як-от: матеріали для будування і покривання доріг, вогнетривкі цементні покриття, бітумні покриття для покрівель та загальна рубрика "покриття (будівельні матеріали)". Незважаючи на те, що деякі з цих товарів можна вважати такими, що мають захисні властивості, їх віднесено до 19 класу, оскільки їх основним призначенням є використання у будівництві.
Захисні покриття, що віднесені до 2 класу, - це зазвичай фарби або олії, що наносяться на деревину або метал, з метою запобігти псуванню або іржавінню цих матеріалів. Слід зазначити, що масла для захисту кам'яного муровання та для вичиненої шкіри віднесено до 4 класу разом з технічними маслами, однак олії та масла для консервування харчових продуктів віднесено до 1 класу.
До 2 класу належать забарвлювальні речовини та барвники в цілому. Суттєвими винятками є солі для забарвлювання металів, що належать до 1 класу, та забарвлювальні речовини для волосся. Слід зауважити, що забарвлювальні речовини харчові та для напоїв належать до 2 класу, а не до "харчових класів". Забарвлювальні маркери для відновлювання меблів належать до 2 класу, оскільки вони вважаються барвниками, а не маркерами, що є товарами 16 класу.
Клас 2 також включає фарби для друкування, маркування та гравірування, тобто такі товари, як-от чорнила та тонери для принтерів або фотокопіювальних апаратів, належать до цього класу. Однак чорнило для написання або чорнильні подушечки належать до 16 класу.
Слід також зауважити, що необроблені природні смоли належать до 2 класу, штучні смоли необроблені належать до 1 класу, а штучні смоли напівоброблені належать до 17 класу. Необроблені природні смоли належать до 2 класу, тому що вони використовуються у ґрунтованнях, захисних покриттях, фарбах, політурах та лаках, що є товарами 2 класу.
Залежно від призначення, протрави віднесені як до 1 класу, так і до 2 класу. Протрави, які належать до 1 класу (речовини для протравлювання металів), є корозійними хімікатами (зазвичай кислотами), які в першу чергу використовуються для протравлювання металів, в той же час протрави, що належать до 2 класу, здебільшого використовуються для підготовки поверхні, на яку буде наноситись фарба. Як і у випадку з необробленими природними смолами, функція цих протрав і їх тісний зв'язок з іншими товарами 2 класу виправдовують віднесення їх до 2 класу, а не до 1 класу.