Клас 7
7 клас охоплює здебільшого машини та верстати з механічним, електричним та іншими приводами, частини таких машин, двигуни і частини двигунів. Щоб зрозуміти зміст цього класу, важливо розглядати його разом з 8 і 12 класами.
Класифікування інструментів залежить від принципу їх роботи. Інструменти, що є частинами машин, належать до 7 класу, у той час як ручні інструменти з ручним приводом належать до 8 класу. Наприклад, молотки (ручні інструменти) належать до 8 класу, у той час як електричні молоти віднесено до 7 класу. Однак існує певне ручне знаряддя або приладдя, таке як знаряддя для депіляції, кусачки для нігтів та бритви, які належать до 8 класу, навіть якщо вони є електричними. Вони не належать до 7 класу, тому що не підпадають під визначення машин або верстатів. Машини і верстати у 7 класі зазвичай є промисловими або побутовими машинами, які використовують механічну або електричну енергію для виконання певного завдання, такого як чищення, різання, обробляння, зварювання, свердлування, відкачування, складання і навантаження/розвантаження. Це означає, що промислові роботи, які виконують ці типи дій, належать до 7 класу, але роботи, що використовуються в інших сферах діяльності, класифікуються в інших класах відповідно до їх функцій.
Частини машин також покласифіковані у 7 класі. Вироби, які зазвичай належать до інших класів, як-от ножі у 8 класі та водонагрівачі в 11 класі, покласифіковані у 7 класі, коли вказано, що вони є "частини машин".
Клас 7 включає також електричні апарати для прибирання та полірування, як-от пилососи та швабри парові. Однак, коли товари використовуються з ручним приводом, як-от щітки для килимів та швабри, вони належать до 21 класу. Виняток становлять щітки електричні, що належать до 21 класу, якщо вони не є частинами машин за класом 7. Це пояснюється тим, що щітки взагалі належать до 21 класу і можуть належати до інших класів, якщо вони є частиною товару в цьому класі або мають спеціальне призначення, наприклад чистильні щітки для вогнепальної зброї в 13 класі.
Двигуни для машин або для транспортних засобів покласифіковані у 7 класі, крім двигунів для наземних транспортних засобів, що належать до 12 класу. Зчеплення і трансмісії класифікують у такий же спосіб, як і двигуни, тобто вони всі належать до 7 класу, крім зчеплень і трансмісій для наземних транспортних засобів, що належать до 12 класу.
Слід зазначити, однак, що частини усіх типів двигунів, у тому числі частини двигунів наземних транспортних засобів, класифікують у 7 класі. Логіка такого класифікування виробів полягає у тому, що двигуни для наземних транспортних засобів зазвичай складаються самим виробником транспортних засобів і тому повинні бути віднесені до того самого класу, що і наземні транспортні засоби, а саме до 12 класу. Однак частини двигунів зазвичай виготовляються іншим виробником, незалежно від типу двигуна, і тому їх не потрібно класифікувати у 12 класі, навіть коли вони є частинами двигунів наземних транспортних засобів.