Клас 8
Відповідно до Пояснювальних приміток до 8 класу належать, головним чином, "ручне знаряддя та інструменти для певних професій". Отже, 8 клас охоплює багато ручних інструментів для виконання завдань на кшталт свердлування, формування, різання або проколювання. Хоча чимало цих інструментів позначені в Алфавітному переліку як "ручні інструменти", їх приналежність до 8 класу ґрунтується не на тому, що їх тримають у руках, а скоріше на режимі роботи, тобто на тому, що вони приводяться в дію руками, а не за допомогою електрики або будь-якого іншого джерела живлення. Тому інструменти, які приводяться в дію руками, такі як молотки, включені до 8 класу, тоді як електричні або пневматичні молоти, які також можуть бути ручними, включені до 7 класу через те, що вони є інструментами з пристроєм, який перетворює будь-яку енергію в механічну, необхідну для їх роботи.
Однак, необхідно зауважити, що деякі ручні інструменти включені до 8 класу, незалежно від того, електричні вони або неелектричні. До них належать невеликі ручні знаряддя, як-от: знаряддя для депіляції, бритви, машинки для стриження волосся та манікюрні набори, які не можуть вважатися "машинами" або "верстатами" та належати, відповідно, до 7 класу.
Держаки для ручних інструментів з ручним приводом також класифікуються в 8 класі, оскільки вони є невід'ємною частиною інструменту. Таким чином, кісся та рукоятки ножів належать до 8 класу, але інші типи рукояток будуть покласифіковані в інших класах, відповідно до виробів, в яких вони є невід'ємною частиною, наприклад, держаки для мітел належать до 21 класу разом з мітлами.
Співвідношення між 8 класом і 21 класом часом неоднозначне, оскільки іноді складно визначити, чи може певний товар вважатися ручним інструментом, відповідно до 8 класу, або ж кухонним чи побутовим приладдям, відповідно до 21 класу. Столові набори та ножі належать до 8 класу, тоді як 21 клас включає в себе сервірувальне начиння та певне кухонне знаряддя, як-от: штопори, щипці для розколювання горіхів, лопатки сервірувальні для пирогів та щипці для цукру. Слід зауважити, таке кухонне знаряддя неелектричне, як-от: скибкорізки сирні неелектричні, ножі для піци неелектричні, ножі (добувачки) консервні неелектричні та овочерізки, належить до 8 класу, а подібне електричне належить до 7 класу, наприклад, ножі електричні та ножі консервні електричні.
Термін "cutlery" у Заголовку класу англійською мовою підтверджує включення до 8 класу різальних інструментів, що приводяться в дію руками, і холодної зброї, як-от: ножі, мечі, ножиці. Однак, певні спеціалізовані різальні інструменти належать до інших класів, наприклад, скальпелі належать до 10 класу, і фехтувальна зброя належить до 28 класу.
Слід зазначити, що термін "столові прилади" в Класифікації також має відношення до ножів, вилок та ложок для їжі (термін перекладено на французьку як "coutellerie, fourchettes et cuillers", оскільки "coutellerie" стосується тільки ножів та інших різальних інструментів).