Клас 9
9 клас, головним чином, включає електронне обладнання, проте фактично він охоплює значно більший спектр товарів. Він включає п'ять основних груп товарів: наукові та дослідницькі прилади та інструменти, інформаційно-технологічне та аудіовізуальне обладнання, апарати та прилади для регулювання розповсюдження і використання електричної енергії, оптичні апарати та прилади, а також захисне обладнання. Звичайно ці групи товарів є загальними і не включають всі товари 9 класу, який, разом з 1 класом, є одним із найбільших класів Ніццької класифікації.
Слід зауважити, що захисне обладнання та одяг належать до 9 класу, зважаючи на запис у Заголовку класу "рятувальні ... апарати і інструменти". Включення захисного одягу до цього класу може здатися спочатку дивним, але стає зрозумілішим, якщо термін "рятувальні" тлумачити як "для запобігання серйозним аваріям або нещасним випадкам", а також "для рятування життя людей". Таким чином, захисний одяг, що належить до 9 класу, включає також дихальні апарати (крім апаратів для штучного дихання), рятувальні пояси, рятувальні жилети і бронежилети. Прикладами захисного одягу, що належить до 9 класу, є одяг і взуття для захисту від нещасних випадків, випромінювання та вогню, лабораторний одяг, захисні шоломи (включаючи спортивні). Однак, захисні прокладки, які є частинами спортивного споряддя, належать до 28 класу як спортивне спорядження. Ці товари не вважаються "рятувальними", оскільки захищають від синців і набряків, які зазвичай не є смертельними або серйозними травмами.
Також слід підкреслити, що деяке устатковання, включене до 9 класу, може бути покласифіковане в 10 класі, якщо воно використовується в медичних цілях, наприклад: лазери, рентгенівські апарати, респіраторні маски і апаратура для аналізування.
Товари у цифровому форматі, як-от музичні твори або електронні видання, що завантажуються на електронний пристрій користувача, належать до 9 класу. В той же час, забезпечування незавантажними цими товарами в режимі он-лайн є послугою 41 класу.