Клас 2
Загалом, до 2 класу відносяться фарби, політури, лаки та інші препарати, які використовуються в якості покривів для декоративних або захисних цілей. Деякі покриви віднесено до інших класів, крім 2 класу, тобто найбільш значною групою є будівельні покриви, що належать до 19 класу, як-от: матеріали для дорожніх покриттів, вогнетривкі цементні покриви, бітумні покриви для покрівель та доріг та загальна рубрика "личкувальні будівельні матеріали".
Незважаючи на те, що деякі з цих покривів можна вважати такими, що мають захисні властивості, їх віднесено до 19 класу, оскільки їх основним призначенням є використання у будівництві. Захисні покриви, що віднесені до 2 класу, це зазвичай фарби або олії, що наносяться на дерева або запобігають іржавінню. Однак, оливи для захисту кам'яного або цегляного муровання та захисні олії і жири для вичиненої шкіри віднесено до 4 класу разом з технічними маслами.
Слід також зауважити, що необроблені природні смоли відносяться до 2 класу, синтетичні смоли необроблені і штучні смоли необроблені належать до 1 класу, а синтетичні (штучні) смоли (напівфабрикати), належать до 17 класу. Відповідно до Пояснювальних приміток, до 1 класу належать, головним чином, хімікати, призначені для використання в промисловості, науці та фотографії, а також у сільському господарстві, плодівництві та лісівництві, в тому числі матеріали, з яких виготовлено товари, що належать до інших класів. Термін "хімікати" у цьому випадку відноситься як до штучних, так і до природних речовин. Це пояснює те, що до 1 класу віднесено синтетичні речовини, як-от синтетичні (штучні) смоли, та природні речовини або сировину, як-от: необроблені солі, протеїни, тваринні або рослинні білки та лактоза. Однак певні природні матеріали у необробленому стані не віднесені до 1 класу, оскільки покласифіковані за функцією або тому, що вони тісно пов'язані з товарами, які належать до інших класів, наприклад, природні смоли - до 2 класу, віск і нафта - до 4 класу, каучук - до 17 класу, крейда - до 19 класу. Необроблені природні смоли належать до 2 класу, тому що вони використовуються у ґрунтованнях, захисних покривах, фарбах, політурах та лаках.
Протрави віднесені як до 1 класу, так і до 2 класу. Протрави, які належать до 1 класу (хімікати для травлення металів), є корозійними хімікатами (зазвичай кислотами), які в першу чергу використовуються для травлення металів. Протрави, які належать до 2 класу, здебільшого використовуються для підготування поверхні, на яку буде наноситись фарба. Як і у випадку з необробленими природними смолами, функція цих протрав і їх тісний зв'язок з іншими товарами 2 класу виправдовують віднесення їх до 2 класу, а не до 1 класу.